modern fashion blog by aneta mazurek

blog menu

projektanci, wiadomości

MIYA

Ręcznie robione buty dla wymagających osób i stóp. Wbrew pozorom, to nie takie proste kupić obuwie idealnie pasujące do naszych palców, haluksów i podbicia.

Mam nadzieję, że ten tekst sprawi, że projektantka tych butów w końcu wpadnie na pomysł, żeby oprócz tworzenia również je sprzedawać. Uwielbiam Sylwię za jej pomysłowość i kreatywne spojrzenie na modę. Ale nie mogę zrozumieć, że to tylko pasja tworzenia bez potrzeby pokazywania innym swoich realizacji. W każdym razie, bez jej zgody i wiedzy niniejszym czynię to ja. 😉

Kocham buty miłością pierwotną. Od urodzenia uwielbiałam dobierać ubrania do butów, którymi aktualnie dysponowałam. Marzyłam, żeby przestała mi rosnąć stopa po to, żebym mogła kupować buty na dłużej niż sezon. Teraz osiągnęłam taki status. Noszę rozmiar 38. Jak wiadomo to dość popularna długość stopy. Przekonuję się o tym za każdym razem, kiedy próbuję znaleźć coś w TK Maxx. Ostatnio potrzebowałam do sesji butów dla modelki w rozmiarze 41, i znalazłam 15 par bez najmniejszego problemu. A dla mnie? Ani jednej…

Nie zmienia to faktu, że dzięki Sylwii otrzymujesz buty zaprojektowane specjalnie dla siebie. Możesz wybrać wysokość, kształt, kolor i wykończenie. Absolutne made to measure. Ja jestem zafascynowana jej twórczością. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie kupiła kilku par. Zgadniecie, które wybrałam?

Jeśli jesteście zainteresowane kontaktem z projektantką zapraszam do mnie. Pokażmy jej, że jest zdolna i powinna pomyśleć o sprzedaży!

Dziękuję za wsparcie tej młodej dziewczyny, którą wspólnie naprowadzimy na właściwe tory myślenia o własnym potencjale, nie tylko wytwórczym, ale i marketingowym.

Zdjęcia: Katarzyna Godlewska
AMJournal – Polska moda w wydaniu blond. | projektanci, wiadomości

amjournal instagram account

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.