modern fashion blog by aneta mazurek

blog menu

projektanci, wiadomości

EWELINA RASIŃSKA

Elegancja skrojona na miarę. To hasło doskonale pasuje do tej projektantki. Ewelina szyje rzeczy, które goszczą w naszej wyobraźni. Ja sama zdecydowałam się na realizację mojego pomysłu sukni. Czekam na efekty.

Każda z nas, może wspólnie z projektantką, stworzyć dla siebie wymarzony look. Bardzo lubię to rozwiązanie. Podobają mi się rzeczy z jej kolekcji, ale ponad wszystko cenię sobie made to measure. Jeśli tylko mam jakiś pomysł w głowie natychmiast do niej piszę lub dzwonię (a rozmawiamy godzinami). Wystarczy tylko wymyślić (i najlepiej kupić) materiał. Ona zajmie się resztą.

 

Za co najbardziej lubię tę markę? Za to, że nie ogranicza się tylko do sezonowych kolekcji. W swoich realizacjach Ewelina może pochwalić się również sukniami haute couture, które dla mnie stanowią istotę wysokiego krawiectwa. Jeśli o krawiectwie mowa, to jest ono obecne w życiu projektantki od zawsze. Jej wuj jest renomowanym krawcem pracującym u wiedeńskich projektantów. Ona sama skończyła technikum odzieżowe, a szyciem zajmuje się odkąd pamięta. Swoją pracownię ma w Nieporęcie pod Warszawą. Tam na co dzień pracuje i tworzy swoje kolekcje. Jej ubrania możecie kupić na stronie www.rasinska.pl, a także w moim koncepcie 54 Ideas.

Jeśli to dla Was zbyt mało, to wspomnę jeszcze o innej marce, którą stworzyła Ewelina. Grupa docelowa ER Sport (której poświecę kolejny wpis) jest zupełnie inna. To marka dla energetycznych i pełnych zapału ludzi. Takich, którzy cenią sobie komfort noszenia świetnie skrojonych ubrań podczas treningów i ćwiczeń. Ponieważ ja nie zaliczam się do grona miłośników siłowni, biegam w tych ubraniach tylko na zumbę i powiem Wam, że jak dla mnie sprawdzają się idealnie. Absolutnie moje kolory (szare) oraz dopasowane fasony sprawiają, że nawet bez nosząc szpilek czuję się całkiem fajnie. 😉

Poznałyśmy się w typowych okolicznościach. Co przez to rozumiem? Ewelina potrzebowała osoby, która wesprze ją organizacyjnie. Jak na matkę-Polkę przystało, organizację mam w małym palcu. 😉 To był dla mnie test i świetne zawodowe wyzwanie. Wspólnie udało nam się zbudować stronę oraz przygotować sesje wizerunkowe i pokazy mody. Komuś może się to wydać niewiele, ale biorąc pod uwagę, że współpracujemy od miesiąca, dla mnie jest to wielki sukces!

Zdjęcia i makijaż: Katarzyna Godlewska
AMJournal – Polska moda w wydaniu blond. | projektanci, wiadomości

amjournal instagram account

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.