modern fashion blog by aneta mazurek

blog menu

wiadomości, wydarzenia

BLOW PREMIUM TREND SHOW

Polscy projektanci zgromadzeni na Targach BLOW premium trend show organizowanych przez TFH Koncept, po raz pierwszy mogli pokazać swoje kolekcje w tym miejscu. Industrialne wnętrza Royal Wilanów, jeszcze nigdy nie widziały tylu marek na jednej przestrzeni. Obawiam się, że ze względu na małe zainteresowanie odwiedzających (być może spowodowane tym, że targi odbywały się tam pierwszy raz), mogą już nie zobaczyć.

 

Miałam przyjemność razem z marką Gosia Orlowska Designs spotkać się tam z Zuzią Staszewską z Benefit TV i udzielić jej wywiadu o tym, jak Polki dobierają biżuterię do swoich stylizacji. Zobaczcie:

Dzięki udziałowi w targach poznałam również Ewę Ostaficzuk-Olbrychską. Absolwentka łódzkiej ASP która pokazała swoją dyplomową kolekcję. Marka MAZAN stworzona przez Ewę, to kobiece swetry z dekoltem na plecach i spodnie z wysokim stanem. Na pewno poświęcę jej niejeden wpis na moim blogu. Cenię ją jako artystkę, ale najbardziej jako cudowną i szczerą dziewczynę. Więcej o kolekcji przeczytacie tutaj.

Zdjęcia: Denis Hryb
AMJournal – Polska moda w wydaniu blond. | wiadomości, wydarzenia

amjournal instagram account

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.