modern fashion blog by aneta mazurek

blog menu

inspiracje, wiadomości

ATELIER LIWSKA

Jeśli obserwujesz mój Instagram.com/amjournal_blog, to pewnie wiesz, że uwielbiam zmieniać kolor włosów. Zazwyczaj jestem blondynką, ale zdarzają się odchylenia od tej „normy”.

Emilkę Liwską poznałam przy okazji jednego z pokazów mody, który współorganizowałam. Była odpowiedzialna za przygotowanie fryzur dla modelek. Zaprosiła mnie do swojego atelier, i od tamtej pory oddałam jej w zarządzanie także moje włosy.

Ponieważ bardzo lubimy ze sobą pracować ostatnio zorganizowałyśmy w jej studiu przy Lisa Kuli 5a w Markach, prawdziwy modowy show. Oprócz fryzur i cudownych makijaży Katii Gold, razem z Zuzią Czekałą przygotowałyśmy sesję zdjęciową. Efekty naszej twórczej weny prezentuję poniżej:

 

Do tej sesji wybrałyśmy cudowne różowe i żółte tiulowe hmm….próbuję wymyślić nazwę dla tej formy. Naramienniki, wdzianka, narzutki – w każdym razie cudowną twórczość mojego ukochanego duetu z 1683 Atelier i sukienki od Huzior.

Zdjęcia wykonał mój zdolny mąż, a włosy w fioletowym odcieniu to propozycja właśnie od Emilki. Gdyby któraś z Was miała ochotę na taką wiosenną metamorfozę, to czekam na kontakt.

AMJournal – Polska moda w wydaniu blond. | inspiracje, wiadomości

amjournal instagram account

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.